Кошик
289 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
kultikzone.com
+380966113535

Бинты пауэрлифтинг

itan   Max Rpm Knee Wrap - Orange- це нова модель бинтів які дозволені в федерації IPF. Ці бинти забезпечують максимальний захист колін і збільшують присідання зі штангою на 20%.

Опис: бинти колінні Titan Titanium IPF (довжина - 2 метри) - бинти для пауерліфтингу та бодібілдингу, які застосовуються при виконанні силових вправ. Бинти для колін Titan дозволені до застосування міжнародною федерацією пауерліфтингу - IPF (International Powerlifting Federation), що говорить про високу якість колінних бинтів Titan Titanium (Титан Титаниум). Вони виготовлені з високоміцних матеріалів і забезпечують максимальну надійність. Їх можна використовувати як на змаганнях, так і на тренуваннях.

   Спортивні еластичні бинти для колін можна застосовувати як в пауерліфтингу, так і в бодібілдингу. Використовуються вони і в інших видах спорту. Атлетичні бинти для присідань, жиму ногами та інших силових вправ забезпечують надійний захист суглобів і зв'язок. Більше того, з їх допомогою ви зможете підвищити свою результативність і збільшити робочі ваги. Колінні бинти для пауерліфтингу доцільно застосовувати при виконанні «важких підходів» або ж при травмах. Пам'ятайте, що вони надійно фіксують і зміцнюють суглоби і зв'язки, забезпечуючи їх «компресійну обмотку». Таким чином, бинти колінні забезпечують стабільну роботу кінцівки, еластично фіксують суглоб при роботі з максимальними вагами. При цьому ризик розтягувань, розривів та інших травм зводиться до мінімуму.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: