Кошик
289 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
kultikzone.com
+380966113535

ГЕЙНЕРЫ

Гейнери-Вуглеводно-білкові суміші, також звані гейнери, являє собою ідеальних помічників для тих, чиєю метою варто набір м'язової маси, ваги, а також збільшення своїх силових показників. Основою будь-якого гейнера є якісний набір вуглеводів і білків, які є, по суті, основними будівельними матеріалами м'язових волокон.

    Навіть саме збалансоване здорове харчування не в змозі забезпечити організм спортсмена всіма необхідними білками, вуглеводами і мікроелементами при підвищених навантаженнях в залі. Якщо ви хочете збільшити свою вагу за рахунок м'язової маси як мінімум 2 кг на місяць, на допомогу вам прийде гейнер. Ця харчова добавка не даремно користується такою великою популярністю у спортсменів. Гейнер забезпечить організм енергією і підвищить працездатність.

    Вуглеводи є головним енергетичним джерелом людини. Що б вибрати правильний гейнер, потрібно враховувати швидкість свого метаболізму і свій раціон харчування. Прийнято вважати, що гейнери з великим вмістом вуглеводів більше підходять людям з швидким обміном речовин. Спортсменам з уповільненим метаболізмом, щоб виключити збільшення жирової тканини, рекомендують гейнери з меншим змістом вуглеводів. Слід пам'ятати також, що відкладення жиру може відбуватися не тільки від великої частки вмісту вуглеводів в гейнере, а і від перевищення норми калорій на добу над енерговитратами спортсмена. І якщо таке відбувається, то необхідно підкоригувати свій раціон харчування. Деякі бодібілдери набувають два гейнера з різним співвідношенням у них білків і вуглеводів. Перед тренуванням вони випивають суміш з високим вмістом вуглеводів, а після тренування з високим вмістом протеїну.

    При виборі гейнера слід, орієнтуватися на великі фірми-виробники, що встигли заробити хорошу репутацію. Не піддавайтеся на рекламу дешевих харчових добавок. Щоб уникнути побічних ефектів при прийомі гейнера, необхідно чітко дотримуватися інструкції до препарату.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: